Паломництво Серафимо-Сергїівського храму до Свято-Троїцького Охтирського монастиря

11 травня 2023 року клірики та прихожани нашого храму на чолі з настоятелем протоієреєм В’ячеславом Темним здійснили паломницьку поїздку в Свято-Троїцьку обитель, що знаходиться неподалік від міста Охтирка.

В цей день архімандрит Павел (Пасічник), донедавна клірик нашого храму, а відтепер в.о. намісника монастиря, святкує свій день народження. По приїзду в обитель всі паломники молились в храмі монастиря, Божественну літургію очолив протоієрей В’ячеслав. Після відпусту всі тепло привітали отця намісника з днем народження. Після святкової трапези архімандрит Павел розповів про історію монастиря та провів екскурсію по території відбудованої обителі.

Монастир завжди готовий радо прийняти богомольців та всіх, хто бажає потрудитись тут во славу Божу.

Вся Серафимо-Сергіївська сім’я паки і паки вітає архімандрита Павла з днем народження!