Освящение верхнего храма

6 листопада 2022 року, в  день церковного вшанування ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість», Високопреосвященніший митрополит Сумський і Охтирський Євлогій звершив чин Великого освячення новозбудованого храму на честь преподобного Сергія Радонезького  по вулиці Івана Сірка в Сумах, і Божественну літургію в ньому.

Владиці співслужили благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Миколай Смакоуз, настоятель храму протоієрей В’ячеслав Темний та клірики Сумської єпархії.

Проповідь Архіпастиря після читання Святого Євангелія за Літургією була присвячена значенню храму як місця особливої присутності Божої в житті кожного християнина.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні, виголошені уставні многоліття.

Після Божественної літургії митрополит Євлогій вручив настоятелю протоієрею В’ячеславу Темному високу церковну нагороду – орден святого рівноапостольного князя Володимира Великого II ступеня, якої він був удостоєний Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм з подання Правлячого архієрея.

Благодійникам, а також тим, хто особливо потрудився у будівництві й оздобленні нового храму, були вручені церковні нагороди: ордени Української Православної Церкви, Відзнаки митрополита Сумського і Охтирського та Архієрейські грамоти.

Настоятель протоієрей В’ячеслав Темний  тепло подякував митрополиту Євлогію за освячення храму та архіпастирські молитви.

Церковна громада приготувала для всіх учасників урочистостей святкову трапезу.

Джерелоhttps://portal-pravoslavie.sumy.ua